Autor Téma: Nastavení hry  (Přečteno 3348 krát)

Offline Daruwind

• Starší člen
    • Zobrazit profil
Nastavení hry
« kdy: červenec 04, 2015, 11:58:23 odpoledne »
Našel jsem pěkný článek ohledně různých nastavení atd. Určitě stojí za přečtení hlavně začátečníkům.
http://www.nogutsnogalaxy.net/forum/index.php?topic=3003.0

Offline Demon Spawn

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Re:Nastavení hry
« Odpověď #1 kdy: červenec 07, 2015, 12:12:45 dopoledne »
Gut...našel jsem tam pár zajímavých věcí...

Offline Daruwind

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: červenec 07, 2015, 05:15:42 dopoledne »
Akorát jedna věc mi naprosto není jasná. Používám "Throttle Decay" a na Wčku mám klasicky namapovaný "Throttle up". Podle popisu by to mělo být špatně, ale jakmile zmáčknu W, automaticky mi vyběhne cílová rychlost na 100% a mech do ní zrychlí jak jen to jde...dělá to to stejné,co by mělo dělat "Set throttle 100%"..Měřil jsme to na locustě a žádný rozdíl v tom nevidím. Ok, když vypnu "Throttle Decay", tak samotně Wčko pomalu zvyšuje cílovou rychlost a mech se rozbíhá pomaleji....

Throttle Decay: This is something that I know some people actually use (most of whom are light pilots) but I find my own system of mapping the "Full Throttle" keybind to an actual button captures the advantages that go along with that. The basic idea is that when you hold down W, it increases the Throttle at a slower rate than the mech's acceleration, so using Throttle Decay would let your mech's acceleration max out. I dislike Throttle Decay, so I just use the "Set Throttle 100%" button to accelerate from 0, and the "Invert Throttle" button to flip from forward to reverse.

Offline Demon Spawn

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: červenec 07, 2015, 11:21:29 dopoledne »
Zajímavé...throttle decay dneska vyzkouším...já jsem si to předělal na používání bez toho takto:

WASD - stejně
Q - 100 throttle
E - Full stop
LShift - Invert Throttle
LCtrl - MASC
X - Centre leg to torso
Alt - JJ
Space - alpha strike
C - zoom
Z - Show Target Overlay

Zbytek budu ještě asi dneska ladit

Offline Marduk

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: červenec 08, 2015, 10:36:52 dopoledne »
Článek sem již četl ale to s tím throttle decay mi není jasné, je to napsané tak nějak zmateně. Když teda člověk nepoužívá throttle decay tak má rychlejší akceleraci nebo jak je to myšleno?
Throttle decay používám už od začátku a nastavení na pohyb mecha mám defaultní takže mne to docela zajímá.

Masteries:
Light:|MLX|KFX|ADR|
Medium:|NVA|SCR|GRF|
Heavy:|MDD|HBR|TBR|
Assault:|WHK|DWF|