imagine

Autor Téma: Star Citizen  (Přečteno 25181 krát)

MrMarkusCZ

• Host
Star Citizen
« kdy: Srpen 15, 2015, 11:52:28 dopoledne »
Kolik lidí tady už hraje Star Citizen alfa verzi, čeká jako já na uvolnění bety nebo plánuje hrát v budoucnu?

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Re:Star Citizen
« Odpověď #1 kdy: Srpen 16, 2015, 07:41:38 odpoledne »
Já hraju.
Pak daruwind a pixo maji velke lodě.
Kdo se vleče, neuteče!

Offline PiXeL

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Srpen 16, 2015, 09:34:58 odpoledne »
ja hram ale na trialovej lodke :D

MrMarkusCZ

• Host
« Odpověď #3 kdy: Srpen 16, 2015, 09:57:15 odpoledne »
Z toho si nic nedělej, já budu začínat na Auroře ES ;D

Offline DrSlamastika

• Mladší člen
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Srpen 17, 2015, 01:22:51 odpoledne »
Ja som to vcera nainstaloval a kupil si ten gladius pack ( vyzera to ako A10ka - warhog s tym mega gulometom pod tym )  ta hra bude celkom slusna za par rokov :)

Takze tiez ma uz mozete zaratat medzi vesmircanov.

Offline Daruwind

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Srpen 17, 2015, 02:22:03 odpoledne »
No já a Pixo máme Aquilu (Constellation varianta) plus k tomu ještě budu něco dokupovat, mám za semletou druhou Constellation docela dost peněz :P
« Poslední změna: Srpen 17, 2015, 02:24:44 odpoledne od Daruwind »

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Srpen 17, 2015, 02:25:14 odpoledne »
Kdo se vleče, neuteče!

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: Srpen 17, 2015, 07:45:53 odpoledne »
se shlamastikou sme si dnes trollily ve star citizenu :D
a on se ztratil tak sem ho musel hledat :D

« Poslední změna: Srpen 17, 2015, 07:48:42 odpoledne od BadClick »
Kdo se vleče, neuteče!

MrMarkusCZ

• Host
« Odpověď #8 kdy: Srpen 17, 2015, 09:22:36 odpoledne »
Dobrej screen ;D Si hrál na výsadkáře, ale zrovna nejelo nic kolem?

Offline Demon Spawn

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: Srpen 18, 2015, 04:40:37 odpoledne »
Tak jsem to zkousel a docela to jde, ale mám pár otázek.

1) Balistické zbraně - jsou tak na hovno s municí jak se mě to zdá? Dá se třeba u Avengera vyměnit ten kanon za nějakej pořádnej laser?

2) Jak se dá ve hře momentálně vydělávat herní měna?

3) Co si musím koupit, abych mohl hrát s nějakou trialovou lodí a měl přístup do alfy i bety? Protože momentálně se mě do toho nechce moc investovat.

4) Jak se přidávaj přátelé a je ve hře nějakej přehled a textová komunikace?

5) Jak fungujou přesně upgrady lodí? Kdybych se koupil třeba Horneta, dokážu z něj ve hře za herní měnu udělat časem Super Horneta?

6) Dá se někde změnit detailnější nastavení grafiky, protože sice jedu na HIGH, ale hra je docela hnusná i když se docela slušně hejbe, ale potřeboval bych zrušit Depth of Field a podobné kraviny

7) Nějaký triky do začátku co se týče ekonomiky, či výhodného nakupování lodí za doláče, pokud jsou. případně nějaké redeemovacívolně dostupné kódy na bonusovej obsah?

Jaké jsou opravdu dobré lodě do začátku za rozumné peníze?

« Poslední změna: Srpen 18, 2015, 06:00:50 odpoledne od Demon Spawn »

Offline Daruwind

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: Srpen 18, 2015, 05:39:00 odpoledne »
3) Commander pass se dá koupit za pár dollarů nebo je to součást nějakého packlu. Pokud nemáš koupenou loď, dostaneš občas nějakou trialovou na létání, též všechny lodě ještě nejsou ještě domodelované,abys s nima mohl létat v rámci bety... moje constellation stojí v hangáru a můžu v ní akorát umývat podlahu..

3)buď commander pass, kde občas třeba na pár dní zpřístupní nějaké lodě atd a nebo si koupit nějakou loď. Pozor jsou fakt docela drahé a vše co se dá koupit teď za reálné peníze bude k dispozici za in-game měnu. Žádné premium,special,uber věci nečekat. Oni to momentálně opravdu berou tak,že kdo chce přispět na vývoj hry,tak může. Za ty peníze se prostě nekupuje nic unique..

1) Bude víc různých druhů zbraní s různýma parametrama...každý hardpoint má nějakou hodnotu,jak velké zbraně může obsahovat. A jestli to bude podel freelancera, tak budeš mít řadu kanonů s různýma rychlostmi palby, dmg, rychlostí projektilu.... takže každýmu sedne něco jiného. Jinak do slotů se vleze jen to,na co jsou napsaný...ie. ne rakety do laserů a pod...

4)Zubr :) D

5)Ty upgrady podle všeho fungují jen teď...když si koupíš loď a oni vymyslí nějakou verzi,

Já třeba dostal Andromedu v rámci svého Rear admiral tieru, dokupoval v akci právě upgrade na Aquilu asi za 20-30 dolarů..
Ti co to neudělali tu možnost stále mají, ale zaplatí jako za novou Aquilu (Andromeda 272 dolarů, Aquila 332, updrage 60...)

2)+7) momentálně žádná in-game ekonomika není,žádná možnost in-game kupovat věci atd. Zatím to funguje jen tak,že co sis koupit,to máš cca. Co se týče výhodného nakupování za reálné peníze.....třeba Zubr docela levně kdysi koupit mustang omegu a upgradoval ho. Problém je,že neznáme finální statistiky pro hru,takže jak to bude za rok vypadat a co bude dobré a co ne,to nevíme. Bonusový obsah je pouze v rámci různých packů a nebo pro original/veteran backery. Nějaké hangáry, life time insurance (vůbec se neví,kolik to bude in-game stát..může to být málo nebo hodně..)

6) zatím nedá, taky mě to štve :D
« Poslední změna: Srpen 18, 2015, 06:03:12 odpoledne od Daruwind »

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: Srpen 19, 2015, 12:51:25 dopoledne »
Kdo se vleče, neuteče!

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: Srpen 19, 2015, 09:41:08 dopoledne »
Kdo se vleče, neuteče!

Offline Demon Spawn

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: Srpen 19, 2015, 10:58:40 dopoledne »
Tak jsem si nakonec koupil Avengera a po menším laborování v hangáru ho upravil k obrazu svému :).

Jako starter ship mě přijde dobrej i když při přestavbě chvilku trvalo, než jsem pronikl do tajů ne moc povedeného "ship labu", nicméně nakonec jsem dokázal dát i další krabici munice.

Testoval jsem i přestavenej Super Hornet - 2x Bulldog + 4x Badger...to je ďábelská mašina, ve finále jsem byl schopen s tím dát i Elite Vanduul lodě na jeden průlet

Ještě si pohraju se standartním Hornetem.

Jinak jsem i testoval rakety a z toho co můžu na Avengera pověsit mě přijde, že Tempest II maj nejlepší procenta zásahu ze všech, jaké máte s raketama zkušenosti?

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: Srpen 19, 2015, 12:45:00 odpoledne »
Rly good choice. Mám ho taky a je to asi fakt ta nejlepší loď pro 1 co se týče univerzálnosti. Na křídla si akorát přidáš Gimbal mount size 2(aby si stěma zbraněma mohl mířit myší) za 2X 500 REC a  si ready na boj. Rakety používám ty co jsou tam už předinstalované. (trefit se raketou to opravdu neni jednoduché) Co se týče hornetů, UEE (united earth empire) je používá jako primární bojové stroje, hodně armoru zbraní, ale rychlost jen 200 a manevrovatelnost je taky horší. Superhornet je loď pro 2, má ještě víc zbraní lepší štíty atd prostě ten "nejlepší dog fighter ve hrě" (samozřejmně záleží hodně na skillu pilota a když se střetne superhornet s gladiusem tak si myslím že gladius má trochu na vrch) Gladius je vyřazená stíhačka, kterou používalo UEE před hornetama :) lepší manévrovatelnost rychlost ale o HODNĚ méně zbraní a armoru. Gladius má size jump engine ale je to fighter na kratší vzdálenosti oproti hornetu který je na střední co se týče doletu. (vše subject to change :D)
Kdo se vleče, neuteče!