Autor Téma: Star Citizen  (Přečteno 25049 krát)

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
Re:Star Citizen
« Odpověď #90 kdy: Listopad 22, 2015, 05:23:48 odpoledne »

Updated list
Kdo se vleče, neuteče!

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: Listopad 26, 2015, 10:09:19 odpoledne »
Kdo se vleče, neuteče!

Offline Aikidocz

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: Prosinec 02, 2015, 06:00:42 odpoledne »
Zdar. Tak začínám vážně uvažovat že hru koupím. Viděl jsem na Youtube několik videí a už se tam toho asi dá dělat víc než jen chodit po hangáru a lítat jen v Comander areně.
Chci se ale zeptat jakou verzi by jste mi doporučili koupit? Vidím nejlevnější verzi za 36 USD s lodí Aurora MR ,ale nevím jestli i stímto startpackem budu mít odemčené vše nebo jen hangár ?

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: Prosinec 02, 2015, 06:57:55 odpoledne »
Zdar PACKAGE - STAR CITIZEN STARTER za 36 USD zahrnuje Squadron 42 Digital Download coz je sigle player hra a Star Citizen Digital Download coz je multiplayer universe. Tento balíček je do vyprodání zásob.

Pokud koupíš tento PACKAGE za 36 USD budeš mít okamžitý přístup k celému projektu což zahrnuje Hangar module, Arena commander modul (arénová střílečka), Social module (chozeni ve městě), SC 2.0 (baby persistent universe - malý vesmír který je test pro další rozvoj hry - zahrnující asi 60 misí a FPS combat na stanicích) release do konce měsíce a také Star marine (což bude FPS arena střílečka) ve vývoji.
Ke všemu zmíněnému nahoře dostaneš okamžitý přístup.

Single player (Squadron 42) hra komplet release očekávám tak do 6 měsíců
Multiplayer (Star Citizen - persistent universe) hra komplet release očekávám tak ještě 1 až 2 roky vývoje

Pokud při zakládání účtu zadáš můj referral code STAR-WB4X-DF3X tak obdržíš bonus 5 000 UEC herní měny.

Rád ti odpovím na další otázky na TS (cursed.cz) nick Zubr
Kdo se vleče, neuteče!

Offline Robertak

• Starší člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: Prosinec 03, 2015, 11:18:19 dopoledne »
už se tam daj nějakym způsobem vydělat peníze a koupit/vylepšit loď? nebo budeš pořád odkázanej na to, co sis nakoupil za real love?

Offline Aikidocz

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: Prosinec 03, 2015, 05:29:55 odpoledne »
Tak jsem to koupil už včera (nevydržel jsem to a bohužel jsem nečetl tvoji zprávu a nezadal kod ) koupil jsem  "Package - Mustang Alpha AC Starter" nevím ale jestli mám i Social module (chozeni ve městě), SC 2.0 (baby persistent universe - malý vesmír ? Protože když jsem hru spustil , byl jsem v hangáru , do lodi mi nešlo nastoupit a z game menu jsem mohl jít jen do Arena commander :-( Vůbec nevím jak se dostat do zmíněných mini univerze a social module?

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: Prosinec 03, 2015, 05:38:53 odpoledne »
Existuje herní měna REC (rental equipment credits) které se získávají (zatím pro tento moment) v arena comanderu za hru dostaneš průmerně 1 000 REC za které si můžeš pořídit zbraně a lodě bez omezení (ta "nejlepší" bojová loď Super hornet stojí 16 500 REC). Věci pořízené za REC mají trvanlivost 7 dní (respektivě 7x 24 hodit token, takže když se nelogneš třeba měsíc a hrál si s tou lodí jen jednou to znamená že ještě ti zbývá 6x 24 hodin token.)
Ovšem podmínkou je že máš alespoň jeden  GAME PACKAGE třeba i ten nejlevnější.
Kdo se vleče, neuteče!

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: Prosinec 03, 2015, 05:44:37 odpoledne »
DO arena comanderu se dostaneš přes ESC > electronic acess > Spectrum match a tam už si vybereš herní mód a loď atd.
DO social modulu se dostaneš přes výtah v tvém hangáru(většinou za velkými otevíracími dveřmi)
DO SC 2.0 se ještě nedostaneš protože se zatím testuje na testovacích serverech. Do těch je omezený přístup, protože se vychytávají mouchu a buggy. Čekám že bude releasnut do vánoc pro live servery tj. pro všechny včetně tebe :)
Kdo se vleče, neuteče!

Offline Aikidocz

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: Prosinec 03, 2015, 06:01:31 odpoledne »
Dík, to jsem nevěděl. No zatím budu trénovat lítání v areně, bohužel mi nějak blbne ovládání myší nějak špatná citlivost :-( strašně to uskakuje , možná mám slabý počítač . Mám i Hotas-X takže budu zkoušet. Jinak můj Nick je :

CodorCZ

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: Prosinec 04, 2015, 06:03:24 odpoledne »
Dnes byl releasnut nový oficiální trailer na SC 2.0

https://www.youtube.com/watch?v=xf4zCCjBwOA

edit: SC 2.0 není ještě live  https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/301498

Po dobu asi 7 dní je free fly week pro všechny kdo chtějí vyzkoušet StarCitizna a je přístup ke všem lodím které jsou ve hře.
« Poslední změna: Prosinec 04, 2015, 06:07:59 odpoledne od BadClick »
Kdo se vleče, neuteče!

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: Prosinec 12, 2015, 11:37:09 dopoledne »
Star Citizen 2.0 is LIVE !! start ur ENGINES
Kdo se vleče, neuteče!

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: Prosinec 17, 2015, 07:41:29 dopoledne »
Přistání na planetě comming SOON tm
https://www.youtube.com/watch?v=69ck049Bg_I
Kdo se vleče, neuteče!

Offline gotrekon

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: Leden 14, 2016, 10:09:12 dopoledne »
Ahoj lidi , jsem tu nový a chtěl bych rád poznat další hráče star citizenu. Mám několik lodí a hledám jak skalní příznivce tak třeba i jen občasné hráče kteří by se rádi svezli v posádce. S kamarády dáváme dohromady Československý klan a máme i TS3. Zde je link na pár lodí z mého účtu, hlavně budu potřebovat pár lidí do idris http://imgur.com/y4cKbhi

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: Leden 14, 2016, 03:20:13 odpoledne »
Stav se na ts a můžem pokecat :)
Kdo se vleče, neuteče!

Offline BadClick

• Plný člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: Leden 25, 2016, 08:07:50 dopoledne »
UPOZORNĚNÍ!!! Po 31.1. 2016 Bude star citizen prodávat Single player a multiplayer hru ZVLÁŠŤ, a proto všem kdo jsou zaujati touto hrou, mají poslední šanci si ji koupit celou za jednu cenu 54.45 USD levnější už nikdy nebude (https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Aurora-LN). Nezapomeňte při zakládání účtu použít můj referal code >  STAR-WB4X-DF3X   < pro získání 5 000 UEC v herní měny ! 8) Pro další otázky kontaktujte  mě na TS

PS. Stále ve stupni ALPHA vývoje. Očekávaný release do 2 let. Po zakoupení GAME PACKAGE dostaneš přístup k celému projekt, tj. Jeden planetární systém s cca 30 misemi. Arénové střílečce s loděmi. Arénově střílečce FPS (NOT releassed) Hangar modul. Social modul (přístupné 1 město)

BC
« Poslední změna: Leden 25, 2016, 08:19:31 dopoledne od BadClick »
Kdo se vleče, neuteče!