imagine

Autor Téma: Cherry Poppers (CPOP)  (Přečteno 3925 krát)

MrMarkusCZ

  • Host
Cherry Poppers (CPOP)
« kdy: Listopad 01, 2016, 03:18:45 odpoledne »
Pozor tato zpráva má reklamní charakter ;D

Při posledním srazu byl Zubr zvědavý co znamená tag CPOP u mého jména. Jistě, název hráčské skupiny, ale co jsme zač. Na podzim 2016 řešilo pár hráčů co dál poté co dosáhli ve Faction Play za Clan Jade Falcon nejvyššího ranku 20. Shodli se na mercenaries a založili skupinu Cherry Poppers. Hlavním organizátorem je Jumping Gigolo, ten dříve organizoval Diamond Shiver (DSx, v poslední bitvě o Tukayyid #3 u Jade Falcon, 933 vítězství z 1271 zápasů - viz http://mwomercs.com/news/2015/12/1434-battle-tukayyid-stats-part-2) a přivedl si sebou několik dobrých hráčů jako základ nové skupiny.

http://mwomercs.com/forums/topic/237740-we-are-the-cherry-poppers-cpop/

Potkal jsem je u Rasalhague, sedlo mi jak to hrají a přijal nabídku hrát za ně. Skupina je zaměřená na hraní Faction Play a jak nabíráme posily (teď je nás 20), daří se nám i získávat planety. Už jich máme 9 a v pokladnici asi 1500MC :P Nejvíce hrajeme v evropský večerní čas.

Nabízíme pravidelné hraní CW, rychlé bitvy (díky množství přátel se nám daří skládat dvanáctky a dropovat s preferencí), agresivní boj proti komukoliv a velký podíl vítězných her (W/L v CW 4:1). Zábava zaručena, jak je nás více, množí se i nápady na různé srandičky během dropů co si dovolíme ;D

Požadujeme zkušenější hráče, kteří mohou naskočit rovnou do bitev a být posilou. Nemáme žádnou akademii. Komunikace v angličtině, aktivní mluvená na TeamSpeaku (máme vlastní mísnost na Comstar NA) výhodou nikoliv však podmínkou. Poptáváme zejména agresivní hráče na střední vzdálenosti, často pushujeme. LRM je u nás zakázaná zbraň :D Techniku klanovou i Inner Sphere, ale častěji hrajeme klanovou, tak hlavně tu.

Jestli vás to zaujalo, buď postupujte dle instrukcí na mwomercs nebo se mi ozvěte (ve hře nebo přes Slack). Díky

MrMarkusCZ

  • Host
Re:Cherry Poppers (CPOP)
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 10, 2016, 07:45:11 odpoledne »
Než začne CW Phase 4, dám se aktuální stav. Pár lidí jsme nabrali, pár odešlo nebo byli odejiti. CW chodíme každý den v 6-8 lidech. Celkově máme teď 22 hráčů + pár dobrých hráčů se chce přidat do competitive. O tom ale až dále. V CW se nám daří získávat planety, už máme 40 planet. Preferujeme vždy boj, gen rushe slouží jen jako alternativní plán, když se hrubě nedaří. V pokladnici jednotky je z planetárních vítězství 2500MC. Držíme se více u klanů, máme tam více kamarádů. Týmové W/L 3.72 a K/D 1.68 hovoří jasně. Jsou samozřejmě lepší CW jednotky, ale druhé housle snad nehrajeme :) CW je a bude naší hlavní aktivitou.
Nyní ale připravujeme squad i do soutěžení v MRBC. Ne všichni (třeba já) cítí, že na to mají nebo nechtějí věnovat hře tolik času na přípravu a zápasy. Proto jsme oslovili i pár hráčů mimo jednotku, někteří z nich se k nám přidají. Vypadá to slibně.

Offline L3golas

  • Globální Moderátor
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 367
  • Karma: +23/-1
    • Zobrazit profil
Re:Cherry Poppers (CPOP)
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 12, 2016, 01:12:18 odpoledne »
Markusi k hraní MRBC žádný čas nepotřebuješ. Prostě máš jednou za týden match ... tj. cca hodina.

Ideálně si před zápasem dát ještě cvičnou hru s jiným soupeřem než tě čeká v zápase takže další hodina (třeba den-dva předem).
Ta cvičná hra nám ještě tuto sezónu nevyšla.

Pak to chce jen excel tabulku kde budou rozepsané dropy a lidi si budou moci vybral z předem připravených strojů. Hodně to urychlí.

Určitě to zkus... kdyby tě to nebavilo nemusíš pokračovat...

MrMarkusCZ

  • Host
Re:Cherry Poppers (CPOP)
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 12, 2016, 03:19:50 odpoledne »
Díky za povzbudivé informace. Možná to ještě přehodnotím a z pozice náhradníka jim půjdu zkusit pomoci.